Aliexpressten Alınıp Memnun Kalınan Ürünler

Az önce bir başlığı okuyunca aklıma geldi. Orada arkadaş saati soruyordu.
Bu sitede neler alınmaz az çok biliyoruz (tohum , tekstil ürünleri vs)
Neler alınabilir buradan ? Türkiye'de olmayıp yada oldukça yüksek fiyatlı olup burada düşük olan ürünler nelerdir ?
Şunu bunu aldım , şöyle memnunum yada muadili şu fiyat şeklinde cevaplarsanız sevinirim.
Saygılar efendim..

Tohum niye alınmamalıymış? Çiçek tohumu isticektim de

  • pshasha  (05.11.15 11:27:42)
Çiçek değil de hani böyle değişik sebzelerin tohumları olarak okumuştum . Tüketim de oluşabilecek riske karşılık

  • gotunden entry uyduran adam  (05.11.15 11:32:48)
lazer metre aldık pedere, gayet mutlu şuan lazer metre ile

  • zugas  (05.11.15 12:35:20 ~ 12:35:41)
valla ben telefonumun kamerasına mıknatıslı fish eye lenslerden aldım acayip memnunum. hatta yanında 2 lens daha geldi. turkiyede daha pahalıya satıyorlardır muhtemelen.

  • nice tnetennba  (05.11.15 12:38:45)
11.11.2015'te 20 popüler markada indirim olacak. o gün girip ihtiyacın olan bir şey varsa al derim, boş markalar değil.

şunlar: brands.aliexpress.com
  • halitkin  (05.11.15 12:39:12)
oğlana çıngıraklı zımbırtı, kanguru, oyun halısı aldım, memnun kaldım. kendime gebeyken 3-4 elbise almıştım, hepsinden aşırı memnun kaldım (türkiyede gebe kıyafetleri hem aşırı pahalı hem de babaanne modeli)

oyun halısı ve kanguruyu 50-60 liraya (tr'de 100'den başlıyo fiyatlar) aldım
  • la noix  (05.11.15 13:02:16)
arabaya çift şarj soketi aldım,50 cente iphone kılıfları alıyorum.memnun kalmadığım ürün yok.

  • nadalforever86  (05.11.15 14:01:03)
aliexpresste satılan tohumların çoğu fake çürük tohumdan başka herşey olabilecek şeyler. aldıktan sonra gerçekten geri bildirim yapabilmeniz için o tohumun çiçek haline gelmesi lazım tabi ki de öyle bi imkan olmayınca tohum alan herkes 5 yıldızı basıyor eline geldiği gibi böylece satıcı iyi biriymiş imajı oluşuyor. sakın tohum almayın.

  • masa penisi  (05.11.15 14:11:19)
Aslında çokoş tohumlar var . Hani bahçe süsleme için alınır . Toprak tutmazsa da tutmaz pahalı değildir zannedersem.
Ama bir çok arkadaşın söyledikleri ürünler pek extrem , farklı değil .
Hepsine ülkemizde ulaşabiliyoruz . 20-30 lira fark içinde 30-50 gün beklemek akıl karı değil
  • gotunden entry uyduran adam  (05.11.15 15:47:31)