re-sigara

olm ben yeniden sigaraya basladim galba, 3 yil hic icmedim, bir haftadir gun asiri 2-3 tane gomuyorum.

kiz arkadasim da sigaradan nefret eder, nasi solucez bunu, gizli gizli takilip yakalanan kadar devam mi?

neden başladın?

  • masa penisi  (04.11.15 19:31:21)
icme siktir et. aklina geldikce bi seyler ye ic.

  • hopeless  (04.11.15 19:33:47)
stres falan iste, bi kereden bisi olmaz derken. zaten biraktigimdan beri araliklarla gelen istek vardi.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (04.11.15 19:33:53)
Kokuyor yakalanırsın zaten. İçme abi allasen. Ne gereği var. Leş gibi bir şey. bildiğin acizlik.

Ben de içiyorum ve bırakamıyorum.
  • otonom  (04.11.15 19:34:03)
benim bu ayın 20sinde 3 sene olcak bana kötü örnek olma :d

  • masa penisi  (04.11.15 19:35:24)
kiz anlar zaten icmeye devam edersen.
icme, igrenc adam olma.

  • chaotic good  (04.11.15 19:43:22)
Gun asiri 2 3 den bisi olmaz ya yemek sonrasi o zevki veren baska bi sey olsun ne olursa olsun yaparim ama ikamesi yok.

  • floydian  (04.11.15 19:49:31)
ikame ney lan?

  • chaotic good  (04.11.15 19:56:43)
2-3 olur 1 paket. Sigara bir ihtiyac degil, nikotinde. Sadece damarlarimizda nikotin dolasiyor 1 saate gidiyor sonra nikotin acligi basliyor. O acligi doyurunca mutlu oldum saniyirsun.

2-3 gun dayan ve hayatindan sonsuza kadar cikar.
  • slevinkelevra  (04.11.15 22:54:36)
bende de benzer bir problem başladı. günde 1-2 tane içmeye başladım son 2 aydır. o sigarayı içeceğim anı heyecanla falan bekliyorum, sanki kendime iyilik yapıyormuşum gibi hissetmem de cabası. fakat aslında iyilik falan yaptığım yok, biraz dirensem tekrar bırakıcam. ama bi yandan da içimden şunu diyorum "ulan zaten 2 tane içiyorsun taş çatlasa, bu kadarcık da keyfimiz olsun". fakat keyif değil dostum bu aslına bakarsan, nikotin eksikliğinin tatmini yalnızca.

gizli gizli devam etmeyin, sigaranın sandığınız kadar keyif vermediğini, bunun bir ilüzyon olduğunu anlamaya ve bu bilgiyi unutmamaya bakın.

dürtüler vs mantık. kolay gelsin.
  • givemesomesubstance  (05.11.15 15:52:27 ~ 15:53:21)