[]

whatsapp problemi

gelen mesajları alıyorum ancak açmak için uygulamaya tıkladığımda ana ekran görüntülenmiyor, dolayısıyla mesajlar da. bir kaç saniyelik beyaz ekranın dışında herhangi bir hareket de yok. nasıl yapsak? güncelleme vardı onu da yaptım ancak hala aynı sorun.
 
yeni sürümü silip eski sürümü indirmek, şu anlık çözüm.
yeni sürümde birçok problemle geldi. zamanla yeni güncellemelerle düzelir. tabi o zamana kadar güncellememek daha iyi.

  • cetoxim  (04.11.15 17:15:25) 
@cetoxim peki o şekilde tüm medya ve sohbet geçmişini de mi silinmiş olacak?


  • stk  (04.11.15 17:26:54) 
medyalar silinmez. eminim.
sohbet, emin değilim.
eğer android kullanıyorsan, programı uygulama yöneticisinden kapat. ardından dosya yöneticisine girip telefon hafızasındaki whatsapp klasörünü olduğu gibi hafıza kartına taşı. daha sonra whatsappı silip, eski sürümü kur. ardından tekrar görev yöneticisinden whatsappı kapatıp, hafıza kartından telefon hafızasına taşı.

whatsapp hesabını açtığında telefon numaranı girdikten sonra sorar zaten, yedeklerin var, yükleyeyim mi diye.
  • cetoxim  (04.11.15 17:57:57) 
uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim ve evet sorun düzeldi ancak herşey silindi :( ios du bu arada. neyse çok teşekkürler yardım için.


  • stk  (04.11.15 18:06:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.