Londra'da kalacak yer araniyor

Merhaba,

Dun Londra'ya geldik esimle muhtemelen uzun sure burada olacagiz. Bu sure icinde kalacak bir yere ihtiyacimiz var. Buradaki sitelerden bainiyoruz tabi ama olurda eksi duyurudan da belki birseyler cikar umuduyla yaziyorum. Zone 1-2 olmadi 3 olabilir. Aradigimiz sey oda veya ev olabilir malum fiyatlar pahali 800 Paund max verebilecegimiz kira. Ev bulamazsak bile oturup iki laflariz. Sevgiler

size tavsiye edilecek bir ev varsa, zaten o evin gumtree.com da ilanı da vardır.

  • theli  (04.11.15 16:02:28)
şimdi geçen seneden bahsediyorum. şimdi biraz daha pahalıdır.

bir öğrencinin londrada herhangi bir evde herhangi bir odayı, sadece odayı kiralayabilmesi yani başkalarının yanında eve çıkması için en az 400-500 pound gerekiyordu, özellikle zone 1-2-3 gibi merkezi yerlerde. bu fiyata bulursan şanslıydın. o nedenle max 800 pounda iki kişi direkt ev bulma şansınız yok, yalnız yaşamayı derhal unutun. onun yerine spareroom-gumtree gibi paylaşım sitelerinden double room bakmanız daha iyi olur kanımca. böylelikle daha çabuk sonuca ulaşabilirsiniz.
  • cokponcik  (04.11.15 16:09:25 ~ 16:28:19)
Kara haber gibi olmasın ama Zone 2'de 2 sene önce kaldığımızda ev fiyatları haftalık 400 pound gibi bir fiyattan başlıyordu.

  • polifonik osuruk  (04.11.15 16:23:07)
Haha 1-2 olmadı 3 yazmışsınız. Siz 3de bile ayda 800e ev bulamazsınız derme çatma 1+1 mültecilerin kaldığı evlerden bulursunuz abartmıyorum. Bence ya 4e bakın ya da oda bakın. Knightsbridge de dubleks daire 800£ diye bekliyordunuz galiba:)

  • Mcfly  (04.11.15 18:30:01)
Selamlar daha yeni girebiliyorum. Evlerin fiyatlarinin farkindayim aslinda yanlis soyledim oda icin max verebilecegimiz 800 Paund ev icin 1400'e cikabiliriz. Ilanlara ben de bakiyorum ama belki burada yasayan ve henuz ilana dusmemis birseyler bilen vardir diye yazdim. Bir kac guzel ilan bulduk gidip bakacagiz bugun umarim uygundur ve tasiniriz. Tesekkurler

  • sbsguss  (05.11.15 13:43:21)