[]

decathlon iade şartları?

mağazadan satın alınmış ürünleri iade alıyor mu decathlon? sitede sadece internet mağazasından alınan ürünlerin iadesiyle ilgili bilgi vermişler.
 
alıyor. bisikleti iade etmiştim geçen sene.


  • kronik  (04.11.15 11:29:25) 
alıyor. hiçbir şey sormuyor hem de.


  • sckxyss  (04.11.15 11:32:42) 
2 yıldan fazla kullandığım istanbul'dan alınma çadırın direklerinden birisi kırılmıştı ve moskova'daki decathlon'a götürdüm, aynısında kalmadığı için para iadesi yaptılar, üzüldüler falan. fatura falan hiçbir şey sormadan hem de. bizim burdakiler nasıl kırdın abi ya falan dediler ancak.


  • givemesomesubstance  (04.11.15 11:36:14) 
Aliyolar rahat ol.

Ben yikanip boyasi atmis tisortu bi sene sonra iade ettim.
  • halitkin  (04.11.15 14:30:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.