şiir defterine kapak yapıyorum güya

olmuş mu? yorumları alırım. o kenardakileri bi yere mi toplasam? onları koydum çünkü öyle istedim. kırıcı değil, yapıcı olmasını bekliyorum yorumların :) teşekkürler.

i.hizliresim.com

sol alttaki voleybol topunun anlamı nedir

  • masa penisi  (03.11.15 23:21:20 ~ 23:21:48)
Cumleye buyuk harflle baslayin, itici oluyor yoksa.

  • stavro  (03.11.15 23:23:26 ~ 23:23:31)
fotoğrafla ilgili bi obje o.

  • evc  (03.11.15 23:23:27)
resme mi o yorum, yoksa duyuruya mı?

  • evc  (03.11.15 23:24:28 ~ 23:24:49)
daha farklı bir font kullanılmalı bence.

  • uctu uctu yazar uctu  (03.11.15 23:25:12)
Ben hic begenmedim acikcasi, bir kere cok karisik olmus, daha sade, minimal olsa daha cok dikkatimi ceker. Renklerini de pek begenmedim. Cumlelere buyuk baslamak +1 Ayrica siir oldugu icin insan daha naif seyler bekliyor.

  • yuzır  (03.11.15 23:25:12)
Tek sorun baş harfler büyük olsa daha hoş gözükür sanki onun dışında güzel olmuş ben beğendim ellerinize sağlık :)

  • powerpufgirl  (03.11.15 23:25:35)
kız olsa daha dallı güllü şeyler daha açık ton kullanmayı düşündüm ama cinsiyet etkiledi yaptıklarımı nihayetinde. hani çok canlı bişeydense daha vintage olsun istedim.

  • evc  (03.11.15 23:26:49)
hukukcu değil herhalde o, değil mi? hukukçu olması lazım çünkü.

  • devilred  (03.11.15 23:27:01)
şiirle hukukçu olmak arasındaki bağı pek bilemedim.
voleybol topu cidden amaçsız olmuş.

  • kuzey li  (03.11.15 23:29:12)
Sol alttaki can simini çıkar hocam :) film şeridi de çıksa iyi olur aslında

  • buffy de vampir sayılır  (03.11.15 23:29:14)
ç basmıyor, c çıkıyor evet:/ o h nin kuyruğu ç ye nokta gibi görünür diye düşündüm :/

  • evc  (03.11.15 23:29:20)
öyle yazdım kardeşim çünkü, bi sebebi var. sizden istediğim daha çok renk, yazı tipi, duruşu falan hakkında fikirlerinizi almak. şöyle olsa daha iyi olur gibisinden.

  • evc  (03.11.15 23:31:17)
Resme tabii ki.

  • stavro  (03.11.15 23:50:36)
hukukcunun yazan kismi bukalemun diye okudum, gozlerim 0,25 derece. bence fontu degistir.

  • ambrosia  (03.11.15 23:51:29)
font değiştir bir kere ya da renk tablasında oynama yap ki anlaşılabilir hale gelsin. sonra o dört köşeye dağıttığın semboller kafa karışıklığına sebep oluyor ya bir yere topla, bir şekil ver(zira kapakta formdan uzak olmak özellikle amaçlanmamışsa kötü durur) ya da bir çerçeve koy ki sınırları bilelim. görsele ilk bakışta göz tüye kayıyor ardından yazıyı okumaya çalışıyoruz ama daha bunu bitirememişken o gitar dikkatimizi dağıtıyor. format değiştir, tekrar dene. dandik bir afiş için 400 eskiz, elliden fazla şablon isterler bunun okulunda. denemekten korkma, azıcık ter akıt. kolay gelsin.

  • an isolated homo sapiens sapiens  (04.11.15 14:04:04)