Klozete çişini sıçratan patron

Nasıl uyarılır? O erkek ben kadınım. Arada 10 yaş var sanırım. Adam kırklarında.

Ne zaman tuvalete girse hem oturağı kaldırmamış hem de üzerine sıçratmış oluyor. Çözüm olarak oturağı devamlı kalkık bırakıyoruz ama bu sefer de tuvaletin kendisine sıçrıyor.

Eşi de burada çalışıyor, ona mı söylesem, nasıl söylenir ki?

yanına kedi kumu koyun :))))

  • cokponcik  (03.11.15 18:09:35)
otomatik kalkan klozet kapagi alin.

  • brkylmz  (03.11.15 18:14:33)
Prostat...dalga gecmiyorum

  • la noix  (03.11.15 18:15:46)
sen niye söylüyosun başka kimse yok mu?
"herkes kendini kurtarır, olan sana olur" hehehe

  • titiraprap  (03.11.15 18:18:07 ~ 18:20:32)
@brkylmz aklımıza geldi ama sanmıyorum he desinler. O iş olmaz kısacası. Oturağa sıçramasa bu sefer de tuvaletin oturak altında kalan kısmına sıcrıyor. Kapak tek başına çözüm değil :/

  • kaymaktutmayansicaksut  (03.11.15 18:19:57)
ööf, pislik be.
Tuvalete not yaz, anonimus? Toplam 3 kişi değilseniz tabii.

  • neynep  (03.11.15 18:20:42)
esine soylemek dah iyi. direkt kendine soylerseniz esini de dusman edinirsiniz gibime geliyor.

  • bohr atom modeli  (03.11.15 18:20:43)
@titiraprap abi ofiste 3 kadın 1 erkek çalışanız iki de patron var evliler. 3 kadından en eski benim. Birimizden biri söyleyecek. Kim söylerse söylesin, nasıl söylemeli?

  • kaymaktutmayansicaksut  (03.11.15 18:22:10)
@la noix adam çocuk doktoru. prostat olduğunu sanmıyorum, olsa farkına varırdı heralde :/

@bohr eşine ne dicem? kocanız sıçratıyor mu? :/ lan ne saçma bir işin içine düştüm.
  • kaymaktutmayansicaksut  (03.11.15 18:23:56)
Yazı yaz, tuvalete as. Sonuçta kurumsal bir yerde her işin bi talimatı olmalı.
Sayın ayakta işeyen, lütfen temiz bırakınız.
Ya da
Aramızda yirmi santimlik deliği tutturamayanlar var!
Gibi.
  • bigbadabum  (03.11.15 18:24:34)
yuzyize soyleme. yazi yaz.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (03.11.15 18:26:42)
tuvalete yazı as. "lütfen hijyen kurallarına karşı daha hassas olalım" gibisinden.
eşek değilse anlar.
eşekse hiç söyleme zaten.
  • titiraprap  (03.11.15 18:27:35 ~ 18:31:58)
Ya adamin karisinin da durumu fark ettigini ve soyledigini umut ederek prostat dedim
Bence soylemeyin. Kolonya ve domestos alin ama soylemeyin. Baya rencide edici bisey :/

  • la noix  (03.11.15 18:27:45)
lan biri de tuvaleti kullanma dememis. en mantikli cozum bu. komsularininkini kullan cok sikisirsan.

  • gencliginde metalci dovmus hikmet amca  (03.11.15 18:30:01)
şu muhteşem sahne geldi aklıma: www.youtube.com

umarım durum bu kadar vahim değildir :)
  • halitkin  (03.11.15 19:18:53)
bence ne patronu ne de eşini direkt hedef alın. diğer çalışanlar da rahatsızsa bu durumdan aranızda anlaşıp bir kurban seçin. diğeri kurbanı patronun eşine (yada genel olarak) şikayet etsin. "ayşe hanım sanırım diğer arkadaşlardan biri tuvaleti gerektiği gibi kullanmıyor, ben de rahatsız oluyorum. bir yazı mı assak?"vs.vs. eşi kesin akşam kendisine iletecektir. patron da sonraki aktivitelerinde denk getirmeye özen gösterecektir.

  • dedi ve gitti  (03.11.15 19:35:49)
Yazı as. Ama yumuşak bir dille, şakalı gibi.

  • arnold schwarzeneger  (04.11.15 09:32:45)