adres soruyorum beşiktaş civarı

beşiktaş civarında 2. el ev eşyası satan dükkanların olduğu bir sokak ya da çarşı gibi bir yer var mı?
varsa tam olarak nerede, hangi sokakta

kabalcının ordan girip dümdüz devam et.Hacıoğlu lahmacunu geçtikten sonra sağdaki 2 3 sokakta hep 2. elciler var. Yine ana caddeden devam edersek solda Barbaros halının ordan dön biraz ilerde sağda bir kaç dükkan daha mevcut. Ana caddeden devam ediyorum yine : İş bankasını geç iki ya da üç sokak sonra sağda köşede bi' fırın - pastane tarzı bi' yer var ordan sağa dön orda da bi' kaç dükkan var ikinci el için.

  • charlesbukowskiineksi  (11.10.09 12:36:06)
bu anacadde hangisi oluyor, barbaros mu, yosa sahilden kabataşa doğru giden cadde mi..
bir de ordan devam et derken, hangi yönden gitmemi söylediniz orayı anlayamadım..
evim taksimde ve kabataş tarafından yürüyerek geldiğimi farzederek tekrar anlatır mısınız?
ben karşı tarafın öğrencisiydim, pek bilmiyorum beşiktaşı.. evim de tünelde şu an.. ve buralarda beyaz eşyacı varsa bildiğiniz, o da olur
ya da cadde-sokak ismi biliyorsanız işim daha kolay, googlemapsten bakıp gelirim oraya
  • de jure  (11.10.09 13:14:27 ~ 13:15:16)
Sag tarafında iskele var, Taksım'e sırtın donuk yani, düz gidersen Ortaköy'e gider hani. Orda bir üst geçit vardır, dibinden de Taksim dolmuşları kalkar. Orda köşede bir Garanti bankası vardır, ordan içeri girersen Beşiktaş2ın içine girersin. Ordan tarif etmiş, Kabalcı o caddenin hemen şağında.
Barbarosun sol tarafındaki paraleli yani.

  • pyro clustic flow  (11.10.09 13:21:48)
Beşiktaş'ta devamlı olarak öğrencilerin barındığı Şehitasım Caddesi civarında bu tür istediğin 2. el eşya satan dükkanlar mevcut. Şehitasım Cad.'ına ise gidiş kolay: Beşiktaş'taki "büyük" kartal heykelini bul; heykelin orda Mado falan vardır. Sonra heykelin arkasından yukarı doğru uzanan yayalar için ayrılmış arnavut kaldırım yol bitip de araba yolunun başladığı yer de Şehitasım Cad. Az ilerde pastanenin orda yol çatallanır; soldan devam ediyor cadde. Bu cadde üzerinde ve sola doğru giren sokaklarda bi dolu 2. el eşya satan yer var. Tabi Bu caddeye paralel olan Ihlamurdere Caddesi'ne açılan sokaklarda da bi dolu eskici bulman mümkün. Ama çok uygun fiyatlar bekleme; burada esnaf uyandı; Koçtaş'tan alsan 10 birime, marangoza yaptırsan 20 birime malolacak eşyayı 30-40 birime sokmayı çok seviyorlar...

maps.google.com
  • metal revolution  (11.10.09 13:38:44)
metal revolution' ın linkini verdiği haritadaki Ihlamurdere caddesi bahsettiğim anacadde.
o ana caddede sağda soldaki sokaklarda mevcut dediğim ikinci elciler paşam.

  • charlesbukowskiineksi  (11.10.09 20:48:55)