Burunda yamuklukmu diyeyim ne diyeyim bilmiyorum

Selam millet. Çocukken düşme sonucu burnum da dışarıdan bakıldığında anlaşılmayacak seviyede fakat nefes alırken beni biraz etkileyen bir tıkanıklık var.

Kulak-burun-boğaz uğradığımda gece uyku apnesi yapar diyerek ameliyat olmamı tavsiye etti.

Bu durum çok mesele olmasa da şuan koku alma konusunda sıkıntı çekiyorum. Sanırım bu durum koku almamı da engelliyor.

Özetle durum bu işte. Bu konuda fikir olan var mıdır? Doktor tavsiye edebilir misiniz? 2013 gibi 1500 tl ameliyat ücreti vardı.

doktor değilim. septum deviasyonu büyük bir ihtimalle. uyku apnesi, horlama, depresyon, sürekli yorgunluk vb gbi şeylere sebep olur. ameliyat tavsiyemdir. ben de oldum.

  • uuth  (03.11.15 14:17:39 ~ 14:17:51)
Ne zaman? Ameliyat icin ne kadar harcadin? Nerde oldun? Tesekkurler.

  • 2006  (03.11.15 23:24:31)
Aynı sorun bendede var bende küçükken abim kafama kocaman pillerden atmıştı. Burnuma geldi haliyle aynı sorunu yaşıyorum. (rez)

  • qcihanq  (04.11.15 21:24:41)
sessiz sakin bir devlet hastanesinde oldum ve ucret vermedim. daha sonra iyi bir doktora kontrol icin gittim ve cok iyi oldugunu soyledi.

1 ay olmadi bile. yeni yeni duzelmeye basliyor. istanbul'da falan degilseniz bir devlet hastanesi bile isinizi gorur.
  • uuth  (05.11.15 08:56:20)
Aynından bende de var, aynı şekilde doktor ameliyat olmamı önermişti. Ben de İstanbul'da devlet hastanesi işimi görür mü diye bakacağım bu aralar.

  • r_u_h  (05.11.15 08:58:37)