İkinci el kıyafetleri nerede satıyorsunuz?

Öyle birkaç parça değil, çok fazla eşyam var satmak istediğim. İşe yarayabilecek kalın kazak, eşofman, bot tarzı şeyleri ihtiyaç sahiplerine dağıttım ama bi de günlük giyilecek, çoğunun etiketi üstünde olan ya da bir iki defadan fazla giymediğim şeyler, abiyeler, gömlek ve ceketler de var. Bunları da çok komik rakamlara satıp, geliriyle yine yardımvari bir şeyler yapmak istiyorum; bu yüzden en etkili yöntem neresi olursa oradan ilerleyeyim dedim. Bi site yapıp oraya mı koymam gerekir topluca ve detaylı biçimde? Öyleyse en kolay hazır siteyi nasıl yaparım; değilse bildiğiniz başka mecralar, uygulamalar filan var mı?

gardrops diye bir site var, kardeşim birkaç parça eşya sattı. %20 kadar komisyon alıyor yalnız.

  • inheritance  (03.11.15 11:04:46)
Yani, komisyon alırsa sanırım yazık olur; çünkü dediğim gibi hem çok ucuza satıp hem de geliriyle güzel, işe yarar bir şey yapmak istiyorum. Aynı şekilde kargo ücretiyle de alıcıları hiç yormak istemiyorum. Bi de o konu var dimi, pff. :/

  • pandispanya  (03.11.15 11:06:28)
Modacruz var

  • aquarium  (03.11.15 11:08:08)
duyuru'da ikinci bir kullanıcı alıp satabilirsin.

craigslist'te satabilirsin.
  • [silinmiş]  (03.11.15 11:09:04)
facebook'ta "buy sell swap in istanbul" diye bir grup var. gruba katılmak için fb profilinde istanbul görünmesi lazım, yoksa kabul edilmiyor. bir de dili ingilizce. katılımınız onaylanırsa, raptiyeli kuralları mutlaka okuyun.

sıfır veya ikinci el her türlü eşya satılıyor. ticari olmamak kaydıyla tabi ki..

www.facebook.com
  • holy diver  (03.11.15 11:33:58)
instagram'da bir hesap yaratıp fotoğraflarını paylaşarak detay bilgileri de fotoğraf altında verebilirsiniz. bir kaç hesap var böyle garaj satışı yapan.

  • givemesomesubstance  (03.11.15 11:36:27)