amazon.com

sipariş edeceğim ürün fiyatı yüzünden beleş kargoyu kaçırıyor. amazon prime deneme üyeliğine geçip siparişi versem sonrasında bu deneme sürümünü iptal edebiliyor muyum ?

prime yurtdışında geçerli değil, o ülke içinde bedava ve hızlı gönderi hakkın oluyor.

denemek istersen evet istediğin zaman iptal edebiliyorsun. (İngiltere'deyken 6 ay öğrenci olarak bedava kullandım, sonra 1 yıl paralı aldım)
  • rodriguez2  (02.11.15 22:01:30 ~ 22:02:03)
1 aya düştü deneme üyeliği. 1 ay sonunda hesabından 99 dolares çekiverirler. ama eğer sen 1. aydan sonraki dönemde prime'dan daha hiç yararlanmamışsan, başvurursun ve hiç çirkefe yatmayıp paranı kuruşuna kadar iade ederler. çünkü bu amazon denen adamlar gerçekten yüce insanlar ve senden yararlanmadığın bir hizmet için para almayacaklarını söylüyorlar (1 aylık deneme döneminde köpekler gibi sömürmüş olsan bile).

  • anamuhalefet  (02.11.15 22:57:33)
prime da alsan TR ye kargo ücreti ve gümrük bedelini geçerse gümrük ücreti eklenecektir.

  • yüzyıllık yalnızlık  (02.11.15 23:50:07)