[]

yoklama kaçağı/bakaya yakalama tutanağı

Sabah 5'te kaldığım otele iki polis memuru gelip bana ekteki tebligatı verdiler. 15 gün içerisinde en yakın askerlik şubesine gidip askerlik işlemlerimi tamamlatmam gerekiyormuş. Herhangi bir tecilim olmadığını ve askere de şu an gitmek istemediğimi düşünürsek ne yapmam gerekiyor?

Bahsedilen belgelerle askerlik şubesine gidince ne oluyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.


 
belgelerle askerlik şubesine gidersen sevk zamanının ayarlarlar. en yakın zamanda da gidebilirsin uzun süre sonrada (bana tam bir sene sonraya süre verdiler) gitmezsen ne olur. hakkında dava açılır, kaçak olduğun süre boyunca ceza kesilir. taksitle ödersin cezayı.


  • delidir yakalayin  (02.11.15 11:42:10) 
ceza yersin. eskisi gibi öyle hemen al götür olayı yok. Yani şubeye git korkma. neymiş ne değilmiş sor bilgi al. durumunu anlat belki bi yol gösterirler.


  • ergenpezeveng  (02.11.15 13:29:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.