[]

radar olaylari

yuksek hizla muhtemelen radara girdim, sagda iki polis arabasi bekliyordu, yolda trafik kontrol isaretleri yoktu kimseyi cevirmiyorlardi. ama ileride herhangi bir polis arabasi yoktu kimse de cevirmedi beni. plakaya dosemisler midir?
 
polis arabası terkedilmiş gibiyse radardır o diye biliyorum. kuytu yerlere soteliyorlar mutlaka almışlardır aksdfnbajsfda


  • cokponcik  (02.11.15 00:51:13) 
Sotede degildi ya radar diildir umarim durduk yere opulmeyelim :D


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (02.11.15 00:53:14) 
gelir 5-10 güne. geçmiş olsun.


  • efreet sultan  (02.11.15 00:53:16) 
Karton olmasin ara sira kartondan polis arabasi koyuyorlar caydirici olsun diye :D

Saka bi yana bazen caydirici olsun diye de durabiliyorlar takma kafaya cukulmus dotun davasi olmaz.
  • floydian  (02.11.15 00:56:05) 
@rain, aynen ben de öyle biliyorum, aha dedim şimdi çevircekler ilerde. ama ilerde polis arabası bile olmayınca pek de takmadım.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (02.11.15 01:43:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.