I. KüçükKaya ve F. Portakal neden sevilmiyor ?

Baya caps falan yaptılar bugün fatih portakal için
İsmail küçükkaya da sevilmiyor neden?
Ne yaptı bu adamlar? Ne kaçırdım acaba?

kanalın sahibi yabancı. murdoch diye bir adam. muhalif tandansta yayın yaoıyor fox bundan sebep sevilmiyorlar.

  • ripolip  (02.11.15 00:39:55)
$imdi bu portakal amca esiyor gürlüyor ya "e$itlik, özgürlük" vs. diye.. heh i$te mensubu olduğu kanal dünyanın en büyük kan emicilerinden, en kapitalist sermayedarlarından biri olan rupert murdoch'a ait. yani portakal amcanın yaptığı bi anlamda amerikan gemisinden "kahrolsun emperyalizm" diye bağırmak gibi bir $ey. ortada bi çeli$ki var, millet de bu çeli$kiyle dalga geçiyor anladığım kadarıyla.

  • nohut  (02.11.15 00:49:10)
portakal'in sabah programini 1 kere izledim, digerini tanimiyorum, ama: murdoch ingiltere'den kovulmus, abd'de fox'u kurmustur. bugun bizim fantastik beyan sican akp'lilerin ikizi manyak zenofobik, homofobik, "ne ictin sen?" dedirten, gercekleri carpitan, deluzyonal, kronik aptala yatan, kokten dinci, isayla sarhos olan sagci sirketci zenginlerin kanalidir, izleyenlerin yas ortalamasi = 70 kusur. abd'de muhalif degil alabildigine establishmenttir.

sevmeyenler bu yuzden mi sevmiyorlar bilmiyorum, ama oyleyse tutarli bir durum.
  • common of demons  (02.11.15 01:04:13 ~ 01:05:17)
ha bire sanki cok muhim bir olay anlatiyormus gibi bagira bagira konusmalari, hizli konusmalari sinir bozucu. takip etmesi zor.

bugun biraz baktim, tekrar cnn turk'e gectim.
  • no christ requires  (02.11.15 02:10:15)
Ya bunlar cumhurbaşkanının amerika'yla arası bozulmadan önce falan da akp'ye yakın haber yapıyordu, sahibinin sesi işte, sallamayın.
not: akp'li değilim.

  • suq  (02.11.15 12:31:31)