Seçim sonucu şimdi ne olacak?

%50 si hemen hemen açılmış.
Akp oyların %50 sini almış görünüyo
MHP yalan olmuş halde
Nolacak şimdi?
Adam popomuzdan kan alacak dimi?
Ay resmen stres altındayım fenayım bildiğin kalp ritmim fenalarda

sakin ol toparlar diğer partiler

  • cevizlikarpuz  (01.11.15 18:48:17)
Benim anlamadigim nasil bu kadar hizli yuzde 50ye geldiler. Ayrica zaten ilk sandiklar dogudan geliyor. E haliyle ordan da bahceli cikacak degildi. Manipulasyon yapiyorlar mhpye oynuyorlar bu sefer.

  • condom kurşunu  (01.11.15 18:48:51)
yüzde 50 si açılmadı. anadolu ajansının haberi o. cihan'a göre yüzde 40 falan. gerçi bu bile çabuk.
ama mv sayısına bakılırsa şuan 314 akp, kolay kolay düşmez diye düşünmeye başladım.

  • rayde  (01.11.15 18:49:48 ~ 18:50:04)
SAcmalamayin, neyi toparliyorlar? Sonuclar ortada arkadaslar, mucize beklemesin kimse.

  • stavro  (01.11.15 18:49:49)
ne toparlamasın lan! adamlar tek başına geldi. sosyal medyayı tüm türkiye ye genellersek olacağı budur. twitter da seçim yapılmıyor. böyle sonuçlara çok şaşırırız daha.

  • aklimdakisorular  (01.11.15 18:51:54)
yani şurada manipülasyonlara boğulmaktansa sandıklara gidin bence arkadaşlar. zaten siz evinizde medyanın başından umutsuzca takip edin ve olası hilelere müdahale etmeyin diye açıklanan ilk oranlar böyle oluyo. haziran seçiminde de böyle yaptılar. hadi bakıyım. kapatıyosunuz ekranı, gidiyosunuz oy sayımı yapılan yerlere.

  • snape i başından beri tanırım  (01.11.15 18:51:59)
önce köyler ve doğu illeri açılıyor. İlla ki toparlar. İlk %50 ile son %50 arasında hep fark olur.

  • harzem  (01.11.15 18:53:06)
biraz daha oylar dengelenecek tabii de akp'nin oyunu yükselteceği belliydi zaten bu seçimde. tek başına olabilecek mi olamayacak mı, o belli değil daha. daha büyükşehirlerde doğru düzgün sandık açılmadı.

twitter.com
  • tepedeki psychedelic adam  (01.11.15 18:56:17)
'ilk doğu illerden geldiği için böyle' iddianız doğru olsa hdp bu kadar aşağıda olmazdı.

yalnız son dakika komplo teorisi atayım ortaya, heyecanlanın; akp mhp ile anlaşmış ve mhp'yi baraj altı bırakarak tek parti olarak çıkmayı planlamış olabilir.
  • air  (01.11.15 19:00:05)
akp lileri bu kadar aşağılamaya devam ettikçe oylar da yükselecek gibi duruyor.

  • aklimdakisorular  (01.11.15 19:06:25)
yahu ne biçim üslup bu. kendinize gelin. yok domalalım, yok içimizden geçti, yok soktu sikti bilmem ne. şerefsizler her zamanki goygoylarını yapıyor işte. birkaç saate daha normal seviyelere gelir rakamlar. ha tek başına iktidar olamaz demiyorum, muhtemelen olacak ama bu kadar da ümitsiz ve teslimiyetçi olmayın.

  • der meister  (01.11.15 19:10:05)
@aklimdakisorular dolar ve euro uçuyor, alım gücü düşüyor, iç ve dış borçlar artıyor, hane halkının bankalara borcu artıyor, açlık sınırı ve yoksulluk sınırının altındakiler artıyor, basın özgürlüğü azalıyor, çevremizde sorunlu olmadığımız ülke kalmadı vb. diye devam ediyor, adam gelmiş türkiye süper, dünya lideri, ülke iyiye gidiyor, ekonomi uçuyor diyor. şimdi ben bu kafadaki cahili aşağılamayım de ne yapayım? yalan mı söyleyeyim?

@indescribable 2008 sonrası bir önceki döneme göre nasıl gözleri döndüyse, bu seçimlerden sonra da bir o kadar daha saldırganlaşacaklar, bir sonraki iktidarı kaybetme korkularına kadar.
  • nawar  (01.11.15 19:15:45)
açılan sandık %83 oldu? hdp baraj altında, oylar 2 seçim öncesinde olduğu gibi.

  • air  (01.11.15 19:29:10 ~ 19:29:41)
Partiler farklı diyo haber kanalları %100 yaptı daha çuvallar yeni getirenler var.

Hangisine inanacağız?
  • indescribable  (01.11.15 21:32:15)
ysk'ya gitmesi %100 kesinlik için. bu açıklanan sonuçlar sandıklardan alınan tutanaklar doğrultusunda açıklanıyor.

  • nawar  (01.11.15 22:53:30)