[]

pusula katlama ve zarf kapatama

el becerim sıfıra yakın olduğundan galiba bu işi beceremiyorum pusulayı bildiğin karton katlar gibi eğe büke katlıyorum zarfın da ağzını yapıştırmıyorum hatta kapatmadan atıyorum. eskiden daha çok özenirdim bu seçimde fazla istekli olmadan oy verdiğim için iyice baştan savma yaptm. siz nasıl yapıyorsunuz bu işi. ve bu yaptıklarım oyumu geçersiz kılar mı.
 
pusulaya zarar vermediyseniz yani yırtılmadıysa geçersiz olmaz merak etmeyin.


  • animalman  (01.11.15 14:10:19) 
ben kapamadan atıyorum. geçen seçimde kabinden çıkarken dönüp kapatayayım demiştim, sandık görevlileri sıkıntı olmaz dedi. katlama konusunda problem çıkmaz.


  • flyspha  (01.11.15 14:18:11 ~ 14:20:52) 
abi el becerisiyle ne alakası var ya kilim mi dokuyosunuz niye oy vermek insanlara angarya geliyo anlamıyorum ya. güzelce mührü bastıysanız yırtmadan kapadıysanız geçersiz olmaz.


  • pamuk helvalar cebe  (01.11.15 17:48:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.