[]

zarfi yaliyo muyuz acil cevap

geçen seçimde musahitlerden biri allah kitap muhammed askina şu zarflari yalamayin artik açarken pusula yirtilcak diye cigerimiz soluyo yazmıştı doğru mu bu? yaliyo muyuz yalamiyo muyuz çabuk soyleyin oy vermeye gitcem
 
ben yaladım.
yalasan da olur yalamasan da.
yalarsan açması biraz daha zor.
:D
yaladım çünkü çok katladım bu sefer.
haliyle içine sokamadım.
içine soksaydım yalamazdım.
o yüzden yaladım şap şup.
  • Alt4y  (01.11.15 09:24:32 ~ 09:25:11) 
sus ve yalamaya devam et.


  • gencliginde metalci dovmus hikmet amca  (01.11.15 09:52:36) 
yalarsan açarken adamları ekstra uğraştırıyorsun. "anaa açarken pusulayı da yırttık o zaman geçersiz ehehe" diye bir şey yok. dikkatli açıyorlar ama onu dikkatli açmak için uğraştığı zamanda iki oy fazla sayılır.


  • kibritsuyu  (01.11.15 09:53:39 ~ 10:37:36) 
ne meraklıymışsınız bişeyleri yalamaya...

ehehe şaka şaka. ama yalamayın, sayımı zorlaştırmaktan başka işe yaramıyor. pusulayı tam yerleştirin yeter.
  • harzem  (01.11.15 10:15:54 ~ 10:16:03) 
Yalama. Ucunu iceri soktur at iste. Cok duser diye kaygilaniyosan zaten oyle bi durumda sandıktaki pusula ve zartlari sayip eslestirirler fazla eksik var mi diye. Yine bisey olmaz.


  • rayde  (01.11.15 10:34:54) 
Yalamadan, zarfı içeriye doğru kapatın.


  • sevgikusunkanadinda  (01.11.15 12:17:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.