[]

Downtown Abbey'i torrentte bulamıyorum

Kickass'e baktım yok, kaldı ki bulsam da turkcelaltyazi ve altyazi.org'ta ilk sezonların altyazıları yok.

Yardımcı olur musunuz?

Not: izlemeyen var ise dizi şiddetle tavsiyemdir.

 
2. ve 3. sezon linkleri var the pirate bay'de.

thepiratebay.la
thepiratebay.la

Peki seader yok ama umut fakirin ekmeği demişler.
  • winston insani  (31.10.15 15:59:34 ~ 15:59:46) 
downton abbey diye arat
altyazıya şuradan bak. her yerde var torrent
altyazi.org
  • kung fu ayicik  (31.10.15 16:02:53) 
Burada torrent dosyalarını bulursun: eztv.ch ama altyazısını nerden bulursun bilemem.


  • whimsical  (31.10.15 16:05:00) 
Bu torrent sitelerinin nasıl bir search algoritması var ben de anlamıyorum. 'citizen kana' yazsan bomboş result, citizen kane' yazsan çıkıyor.


  • cinsiikinoktaustustesapik  (31.10.15 17:15:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.