çalışan laptopu değiştirir miydiniz?

2012 model lenovo z570'm var, artık değişme zamanı geldi vefakat ssd li oldugu icin pek fazla performans eksikliği yasamıyorum, tek olayı grafik işlemcisi..

witcher 3 u acamadı, o an yıkıldım. sende mi brütüs dedim.

şimdi, çalısan laptopu değiştirir miydiniz? değiştirir iseniz eskisini ne yapardınız? evde böyle 2 laptop daha var, çalısan ama performans sorunları yasatan... onların yanına gitsin istemiyorum.

gamer isen, ki öylesin sanırım değiştirirsin tabii. benim yeni model lenovo da sürünüyo witcher 3'te, ben de bunu satıp bi gaming laptop almayı düşünüyorum. eski laptopları da komple veya parça parça satabilirsin mesela sahibinden.com'dan falan.

  • gezgin rocker  (31.10.15 15:06:42 ~ 15:07:06)
2007 model toshiba kullaniyorum. Zaten kendimi yüksek gereksinimli oyunları oynatmayacağına alıştırdığım için bu durumu pek takmıyorum. Bataryası hala 1 saat civarı gidiyor. Skyrim, far cry 3 gibi oyunları çalıştırıyor. Menteşesi kırıldı ama kendim bir menteşe yaptım ve monte ettim, güzel oldu. Laptopu sürekli demonte edip birleştirdiğim için (kafama esen deneyleri yapmayı seviyorum) bazı vidalar yalama oldu, duct tape ile yapıştırdım kasanın kimi yerlerini. Tek üzüldüğüm nokta, geçen ay sol hoparlör mevta oldu. Harman kardon idi.

Diyeceğim o ki, sana kalmış. Ben laptopumu seviyorum. Anakart ya da ekran kartı yanana kadar da değiştirmeyi düşünmüyorum.
  • yollarbenibekler  (31.10.15 15:27:31)
Laptop kalir masaustu toplardim.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (31.10.15 16:56:33)