araba almayı düşünüyorum..

28-30bin arası 1.5 dizel heçbek clio almayı düşünüyordum ama evimin yakınında 2000 model palio bordo renk, lpg'li, kmsi 122 binde, değişensiz ama lokal boyaları olan, km'de 22-23 kuruş yakan, 12000 liraya veren bi esnaf buldum. muadillerine baktım 15-16 bin civarında.
nedersiniz almalı mıyım sizce?

Not: 6 yıldır aynı kişide imiş. esnaf güvenilir geldi bana. acemilik atmak için almayı düşünüyorum. computeste sokacağım ama kararsızım ya.
normalde 15 bin peşin 15 kredi çekip clio alacaktım ama böyle durumda şuan ki koşullarda yüksek faizli kredi de çekmemiş olacağım.
yardım!!

km si kesin oynanmıştır. acemilik içinse al

  • cevizlikarpuz  (31.10.15 12:35:34)
lpg yi falan unut. gerek yok öyle şeylere. 1.5 dizel clio iyidir, bilindik motor. hala her parçasını bakkaldan bile alabilirsin clionun. ki zaten paliodan 50 kat daha konforlu, güvenilirli. 12.000 tl ye araba alınmaz (eğer 28-30 bini kaldırabilecek bir insan için).

  • liriamer  (31.10.15 13:18:54)
hiç uğraşma ya palioyla. kredi çek demek de istemem ama 2000 palio baya eski geldi bana

  • klar  (31.10.15 15:02:31)