kasım sonunda sapanca'da uyku tulumsuz kamp yapsak

donar mıyız
battaniyeye sarınsak lahana gibisfadghw

düzgün uyku tulumları 200 liradan başlıyor da

teşekkürler

Sağlam, üstünüze kat kat battaniye çekerseniz olabilir. Ha uyku tulumu alacaksanız eğer rahat bir uyku çekmek için 0 -5 derece civarı bir uyku tulumu almak şart bu havada.

  • razvan rat  (30.10.15 23:58:45 ~ 23:58:54)
evet işte onlar da 200 lira üstü :)

  • sırtçantalı  (31.10.15 00:00:17)
@sırtçantalı Paraya kıyacaksınız, keyif için yapılan bir aktivite neticede. Her şey sorunsuz olsun, az sıkıntı çekin, boş yere hastalanmaya gerek yok. Hem ileride tekrar böyle bir aktivite yapmak için bahaneniz olur.

  • razvan rat  (31.10.15 00:02:21 ~ 00:03:37)
Bugün Sapanca'daydım, yaman bir soğuk vardı akşama doğru. Fena da esiyor. Gerisini siz düşünün.

  • poyrass  (31.10.15 00:05:02)
muhakkak alacağız da şu an için bütçemiz yok pek. ben araştırayım ufaktan yine de

  • sırtçantalı  (31.10.15 00:05:45)
@sırtçantalı Kendi şahsi aracınızla gitmeyecekseniz mutlaka alın derim. Ayrıca şu işinizi görür www.hepsiburada.com

  • razvan rat  (31.10.15 00:10:49)
Decathlondakiler iki tanesi birbirine fermuardan bağlanıp iki kişilik yapılabiliyor, sevgili ile gidilecekse çok hoş oluyor. Ben 15 derecelik almıştım gerçi, şimdi bu havada açık arazi de 5 dereceden yukarısı kurtarmaz. Orada var mı diye bir bak. He bir de şişme matlardan al, dev rahatlık.

  • r_u_h  (31.10.15 00:17:45)
Bi tanidiktan fln al uyku tukumu. Geceleri cok soguk olur cadir.

  • solenkol  (31.10.15 01:01:56)