[]

Whiskas'tan başka mama yemeyen kedi

Ne yaptıysak başka mama yediremedik. Fit32 de, pahalısını da, ucuzunu da yemiyor hayvan. Islak mama, ton balığı bile yemiyor. Sadece whiskas. 2 gün başka mama aldıl, açlıktan öldü de gidip 3 parça yemedi.

Sualim şu; whiskas iyi bir mama mı? Bağımlılık yapar diye duydum doğru mu? Whiskas seven kedi başka ne yer?

3,5 yaşında, dişi, kısır, chincilla.
6 aydır bizde. Eski sahibi Fit32 sever diyordu da yemiyor ki.

Tikler birazdan gelecek, teşekkürler.

 
McDonalds insan için neyse, Whiskas kedi için o. İnsanlar da McDonalds'ı çok yerse en sevdiği yemek olur, bağımlılık yapar, ama kalitesiz bir yemek sonuçta.

Kediler alıştığının dışında mama yemeyi zor öğreniyorlar. Proplan somonlu deneyin. Başka marka deneseniz de balıklı versiyonlarından deneyin, kümes hayvanlı değil. Ama pes etmeyin, whiskas'tan vazgeçirin.
  • harzem  (30.10.15 16:02:08 ~ 16:03:05) 
whiskas kötü bir mama. alıcağınız diğer sağlıklı mamayla whiskası karıştırarak verin. önce sağlıklı mama az olsun giderek artırırsınız. tadına alışabilir böylece


  • sta  (30.10.15 16:19:09) 
Benim de köpeğim sağlıklı iyi kalite mamayı yemiyordu, dandik mama yemek istiyordu.
3 gün aç gezdi inat etti, sonra tıpış tıpış gitti yedi. tadını seviyor diye sağlıksız mama yedirmiyorum kesinlikle. N&D alıyorum dünyanın parasına, otursun eşşek gibi ondan yesin başka mama yok.
merak etmeyin açlıktan ölmez mamayı sevmiyor diye, elbet yiyecek. whiskas böbrek sorunlarına yol açıyormuş, aman dikkat.
  • innerbliss  (30.10.15 18:03:30 ~ 18:03:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.