ispanya vizesi

yılbaşında 5-6 günlüğüne ispanya'ya gitmek istiyoruz eşimle. fakat ikimiz de daha önce yurtdışına çıkmadığımızdan vize tecribemiz yok.
ispanya vizesi kolay çıkar mı? turist vizesi için başvursak bile yine ince eleyip sık dokuyorlar mı? çıkmama gibi bir olasılık yüksek mi?

tapu falan gibi turkiye'de yasadiginizi ve ispanya'ya tasinma amacinda olmadiginizi gosteren tum belgeleri eksiksiz toplarsaniz sorun olmaz, kolayca cikar. cikmasi biraz zaman aliyor yalniz, hemen bir hafta sonraya alacaksaniz zor. bir ay onceden basvurun bence. ispanya vizesi kolaydir, sorun cikarmazlar.

  • kurbanlik koyun  (29.10.15 21:21:25)
ben yüksek lisans öğrencisiyim. yani geri dönmek zorundayım, okulum var. bu yeterli olur mu sizce?

  • union of disjoint intervals  (29.10.15 21:23:34)
öğrenci veya çalışansanız, üstüne de az biraz paranız varsa gerekli belgeleri eksiksiz toplayıp başvurduktan sonra vize alamama ihtimaliniz 0'a yakın. araba ya da gayrimenkul varsa üzerinize onlar da ekmeğinize yağ sürer..

  • nrmnm  (29.10.15 21:39:52)