[]

Cemaat de karsi atak yapar mi?

kanalturk ve bugun'e el konulmasindan sonra simdi cemaat de akp'ye bir plan hazirliyor mudur? yoksa akp artik cok mu guclu, mumkun degil mi?
 
Bu yönetim meşrutiyetini bitirmiştir


  • Frederick Co  (29.10.15 20:06:09) 
Vatandaş, malum kişileri Kızılay ya da Taksim meydanında milletin gözü önünde birilerini öldürürken ya da banka soyarken bile görse, "Tübitak DNA testi yapsın, yoksa inanmayız" der. Cemaat ne yapabilir ki artık?


  • otonom  (29.10.15 20:17:48 ~ 20:19:29) 
Avrupada,Amerikada hükümet düşürecek ahlaksızlıkların 100 katı ses kaydı olarak yayınlandı. Muhafazakar geçinmesine rağmen halk ağzını açmadı oy vermeye devam etti.
Türk halkında adalet,ahlak anlayışı erezyona uğratıldığı için artık ne yapılırsa yapılsın kar etmeyecek.

  • turkuaz  (29.10.15 20:44:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.