anneye telefon önerisi

değerli telefon kurtları; aynı duyuruyu dün gece geç saatte açtığım için çok fazla fikir sahibi olamadık. gec saatte de olsa önerilerde bulunan arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim.

valide hatuna samsung akıllı telefon almayı düşünüyoruz. samsung tablet kullandığı için samsung telefona daha kolay adapte olabilir diye düşündüm. samsung galaxy a, j ve e serilerine baktık. özellikle e7 ve j7 modelleri arasında kaldık.

bu 3 seriden birisini kullanan arkadaşlardan önerilerini ve tavsiyelerini bekliyorum. telefon basit amaçlar için kullanılacak; mesaj, konuşma, facebook, instagram vs.

üst limitimiz 1200 lira.

anneye zenfone 6 (bizzat annem kullanıyor) 1200 liraya çıkarım diyorsan da zenfone 2.

samsunglarda bir ara a5'i baya beğenmiştim, e7 ile neredeyse aynı özelliklerde e7'nin bataryası daha büyük. Ama tasarım olarak incelik metal olması vb. olarak a5 hepsinin eline verir.
  • rodriguez2  (29.10.15 19:02:23)
Xperia C5 Ultraya da bir göz at istersen.

  • fernandoenes  (29.10.15 19:08:38)
windowslu nokyalar kolay

  • neynep  (29.10.15 19:09:11)