Tuvalette şarkı söylemek ve komşuluk.

Tuvalete girince hep sesli şarkı söylüyorum üst komşu yukardan vuruyor. Ama kendimi tutamıyorum çünkü şarkı söylemeyi seviyorum, tuvalet de en keyif aldığım yerlerden biri.

Geçen cidden bağırdı hasta mısın nesin falan diye, bir şey demedim ama içimde kaldı. Bir daha bağırırsa ne cevap vereyim?

Saygı göster bana amına kodumun çocuğu diyebilirsiniz.

  • jimmy  (29.10.15 01:35:17)
psikiyatr'a git önce sonra cevap vermeyi denersin.

  • ninova80  (29.10.15 01:35:18)
şarkı ritmini değiştir ishal olursan farklı kabız olursan farklı şarkılar seç

  • basond  (29.10.15 01:35:25)
playlisti birlikte oluşturup orta yolu bulun.

  • Lim5  (29.10.15 01:37:22 ~ 01:37:43)
tuvalette pusup sarki soylememi mi bekliyosun amin oglu, siktir git isine bak de.

  • der meister  (29.10.15 01:40:03)
Polise şikayet et, benim tuvalette şarkı söyleme özgürlüğüme müdahale ediyor dersin. Bu aralar çok popüler bu.

  • feel the blanks  (29.10.15 01:54:43)
cok bagiriyorsan sesini kis sen de ama en ufak sarkiya da vuruyosa der meisterin dedigini yap. o neymis oyle be

  • safepassage  (29.10.15 01:56:53)
sikerim öyle komsuyu.

www.izlesene.com
  • all girls dream  (29.10.15 02:02:25)
belki söyledigin şarkıları begenmemiştir ?

  • spadæs  (29.10.15 02:04:47)
kucukken ben de soylerdim biraktim. artik air drum takiliyorum daha eglenceli

  • jack n brooks  (29.10.15 03:02:36)
tuvaletten çıkan ses tuvaletten duyulur yine, ben tuvaletteyken yukarıda sifon çekilirse duyuyorum ama onun dışında diğer odalardayken duymuyorum. bu eleman tuvalette mi yaşıyor yoksa sen haykırıyor musun yoksa ses yalıtımı mı hak getire bilmiyorum ama bir gariplik var...

  • neseranni  (29.10.15 05:13:21 ~ 05:13:48)
Ben çocukken karşı dairede oturan arkadaşım da söylerdi, o zamanlar Emrah arabeskçiydi, onun şarkılarını söylerdi. Biz de Erhan tuvalete girmiş der gülerdik. Ne eski günler kaldı, ne eski komşuluklar, o yüzden söyleme, belki psikopattır, çeker vurur seni tüfengiylen.

  • Tutkun  (29.10.15 09:18:28)
Neseranni gibi düşünüyorum. Eğer sürece yardımcı olmak için o güçle bağırmıyorsan şarkıyı beğenmemiştir. Ya banyodayken neyse de tuvalette şarkı söylemek nedir cidden?

  • nawar  (29.10.15 09:24:42)
Rahatsız oluyormuş işte, niye ısrarla devam ediyorsun? O da dekorasyonu sevse mesela, gun boyu eşyaları ordan oraya gaaarç guurç sürüse, -ki üstte oturan komşuların verdiği rahatsızlıkla başedemezsin- sen de tepki verirdin.

Apartman hayatı birbirini idare ettiğin değil, birbirine saygı gösterdiğin bir hayattır. Maalesef çoğu insanın tabiatına aykırı bir durum bu. Müstakil yaşaman lazım o yüzden. Taşın, rahatsızlık veren villasinda istediği gibi ses yapabilir, kimse de karışamaz.
  • mandalina kokusu  (29.10.15 10:16:33)