the walking dead comics, rickle beraber olan hatun ?

diziciler icin saglam spoiler.!!!!!!!!!!!
diziciler icin saglam spoiler.!!!!!!!
diziciler okumayin...

en son 129. sayiyi okumustum. bir yildan fazla bir ara verdim.
bugun tekrar basladim kalan bolumleri de indirip.
comic booklarda rickin karisi da olmustu degil mi ? nasil olmustu ?
ve su anda rickin beraber oldugu hatun kimdi tam olarak ? unutmusum ya

SPOILER SPOILER

bunlar yanlis hatirlamiyorsam hapishaneden kacarken sirtindan vurulmus (Governor mi vurmustu bunu??), kucagindaki bebeginin ustune duserek olmustu. Rick gorunce Carl'in bakmasina izin vermeyip cocugu kolundan tutup kosarak uzaklasti digerleriyle birlikte diye hatirliyorum.

Birlikte olan kadini hatirlamiyorum ya, suratinda yanik izleri mi bisey izleri olan sarisin hatun da ismini unuttum ben de okumuyorum iki yildir.
  • mushtopus  (29.10.15 00:44:00)
Ben de en son 100 civarı bir yerlerde kaldım, evet karısı vurulup ölüyor. Benim kaldığım yerde Andrea ile birlikteydi.

edit: @mushtopus yanık değil çil var yüzünde.
  • r_u_h  (29.10.15 01:17:29 ~ 01:18:32)