[]

kızı reelde görünce bakmıyor ama anonim olarak muhabbet ediyoruz

kız tanımıyor beni o yüzden bakmıyor olabilir aynı okuldayız ama açılmadım yani sizce böyle platonik mi takılmalıyım yoksa açılmalı mıyım. aslında bırakacaktım peşini ama kendimi hep onu stalklarken buluyorum. biraz sosyal fobiklik var ve kız mükemmeliyetçi biri gibi tam çözemedim napmam gerektiğini.
 
yaptığın şekilde devam edersen kendine ciddi anlamda, ileride onarılması oldukça güç, duygusal ve psikolojik zarar verirsin, ciddiyim. buluşma teklif et, çık karşısına ancak geri durma. ezik gibi davranma, kekeleme, pısırık durma, çekinme. bunları dediysem de gidip hayvan evladı ol demiyorum elbette. sadece ön yargılarını atman lazım. kız istediği kadar mükemmeliyetçi olsun, değilse bile sen bu tavırla onu öyle yaparsın ya da işte kızın gözünden düşersin yani.


  • air  (28.10.15 14:51:02 ~ 14:52:01) 
Ne yaparsan yap daha önce anonim olarak konuştuğunuzu öğrenmesin, stalklayıp anonim konuşmak acayip rahatsız edici lan.


  • lead zeppelin  (28.10.15 14:59:06) 
anonim konuştuğunuzu bilsin, zaten görüşme teklifini anonim hesabından yap. sadece stalkerlık yaptığını, reelde onu takip ettiğini bilmesin :)


  • air  (28.10.15 15:06:39) 
Reel bir getirisi olmayan hiçbir aktiviteyle vakit harcama.


  • arnold schwarzeneger  (30.10.15 09:22:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.