[]

yünlü şeyler cildime temas edince rahatsız oluyorum

tabi kışın da kalın giyinmek lazım. mesela yünlü bir kazak giyemem kesinlikle 80lerde yaşasam intihar eder veya soğuktan donardım o yüzden. kışın sıcak kalmam için lahana gibi kat kat giyinmek dışında ne önerirsiniz. mümkünse sağlıklı ve rahat bir giyim olsun.
 
icine tshirt/body/kollu atlet giyersen bisi olmaz, ben de kasiniyorum cok rahatsiz olurum yünlü giyeceklerden.


  • chaotic good  (28.10.15 00:52:48) 
ya termal sweatleri falan var north face, columbia gibi markaların. daha çok dağcılık vs gibi extreme spor mağazaları satan mekanlara yönelin. rahatlığı ön planda tutarak soğuğa dayanaklı ürünler yaparlar. biraz tuzludur ama uzun yıllar götürür.


  • cokponcik  (28.10.15 00:53:22) 
içi polarlı sweatshirt'ler sıcak tutacaktır.


  • peggy  (28.10.15 01:21:06) 
polar ve sık dokuma yünler rahatsız etmiyor o kadar. çocukluğumdan beri yün giymem ben de.


  • icim urperiyor  (28.10.15 01:40:02) 
Icıne tshırt gıymek en mantıklısı. Ben de oyle yapıyorum cok ıyı oluyor.


  • isott  (28.10.15 03:49:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.