ege üni. deki olay hakkında bilgisi olan var mı?

flüt çalan genci tutuklamışlar galiba. gençler toplaşmışlar sakin sakin müzik yapıyorlar sonra biri gelip gidin diyor. neden gidin diyor? bilen var m?
www.facebook.com

ne anması? videoda anma filan yok. konuşmaları anlayamadım ben çok karışık. boya filan da yok ortada?

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (27.10.15 23:11:18)
üniversiteye gitmiş olan herhangi biri zaten ilk anda ne olup bittiğini anlar.
videoyu sivasta okuyan arkadaşıma gösterip sorsam 3. saniyede ne olduğunu söyler.
ankarada okuyana sorsam 3. saniye de söyler.
ben istanbulda okudum. baktığım gibi anladım.
  • güneyli çocuk  (27.10.15 23:30:28)
@güneyli çocuk, sanıyorum farkında değilsin, buradaki herkes üniversiteye gitmiyor. kimi bitirdi kimi henüz başlamadı kimi uzaktan okudu/okuyor. mesela, soruyu soran biri olarak ben üniversite yaşamından uzaklaşalalı geçen süre sanıyorum senin yaşın kadar vardır :)

@acemi, alttaki postu göremedim, duyuruyu açmadan önce de bakmıştım sorulmuş olabilir mi diye, şimdi yine sorular katogorisini çağırıp 2 sayfa alta indim ama göremedim. .başlığını filan yazsaydın iyi olurdu :/

benim videoda gördüğüm 15 senedir mezun olamayan tipler değildi ve güvenlik görevlisi de halka şeklinde oturan o kadar insanın içinden flüt çalan genci yaka paça aldı götürdü. sos mu bu?
ege üniversitesine alışveriş için gidiyorum, duvarlarda pkk yazıları filan görmüyorum. bir kere bir toplaşmalarına denk geldim, yemekhane ile ilgili bişeydi. pkk diye bağırana da denk gelmedim.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (28.10.15 08:16:52 ~ 10:52:44)
  • güneyli çocuk  (28.10.15 12:20:25)