Bana lanet olasi hizli bir telefon modeli onerir misiniz?

Hizli calisan bir telefon ariyorum. Lanet olasi bir seye dokundugumda allahim belasi telefon bon bon bakmasin, bastigim anda acsin istiyorum. İnternette gezinirken bir linke tikladigimda baglanti da iyiyse lanet olasi sayfayi 2 saat beklememek istiyorum. Fotograf cekimi bilmembesi degil, tek derdim kahrolasi aletin hizli calismasi, bir seye tikladigimda hemen acsin, omrumden calmasin istiyorum. Android olnasi ve hizli opmasindan baska kriterim yok.
Yardimci olur musunuz? Lutfen, gercekten hizli olsun.

nexus 5
gidip de lg g3-g4 alma, g2'den sonra g.tu dagittilar toplayamiyoruz.

  • chaotic good  (27.10.15 19:01:54 ~ 19:46:47)
nexus 5 +1

  • masa penisi  (27.10.15 19:03:50)
Bir telefon ancak kullanicisi kadar hizlidir dostum.

  • floydian  (27.10.15 19:13:03)
iphone 6s.

o kadar paranız yoksa iphone 6

bataryası saglam olsunsa htc one m9

yok o kadar paranız yoksa lg g4

o kdar da paranız yoksa

g2
  • hepimiz uzun vadede oluyuz  (27.10.15 19:33:37)
iphone

  • basond  (28.10.15 00:00:33)
"Android olnasi ve hizli opmasindan baska kriterim yok."

yahu okumadan cevap vermeseniz su duyurulara?
adam android demis herkes iphone yaziyor :D
ben hala nexus 5 diyorum.
  • chaotic good  (28.10.15 00:09:33 ~ 00:09:55)
iphone diyorum hızlı kalmayı başaran bir android telefon yok.

  • basond  (28.10.15 00:18:01)
var abi nasil yok, nexus kullandin mi hic sen?
3 senelik n4um iphone 5ten hizli daha ne olsun

  • chaotic good  (28.10.15 00:21:05 ~ 00:21:23)
nexus kullandım şu an iphone sahibiyim.

  • basond  (28.10.15 00:23:05)
nasil kullandin cok merak ediyorum cidden.
ilk gunku gibi takilmadan gik demeden calisiyor nexuslar.

  • chaotic good  (28.10.15 00:24:56)
nexus hızlı diyorlar, chatotic'e de güveniyorum ancak hem android olsun hemde hızlı olsun pek kolay değil. ya nexus alacan ya da ios'a yöneleceksin.

  • air  (28.10.15 00:34:01)
iphone u nasıl kullanıyosam nexus uda birebir aynı şekilde kullanıyorum hatta nexus a daha nazik yaklaşıyorum ikisi de yanımda şu anda iphone hızlı şekilde işlerimi görürken nexus açsammı açmaammı diye 2 dk düşünüyor.

Kısaca BENCE iphone der bu ikili tartışmayı bitirmek iterim.
  • basond  (28.10.15 00:35:12)
Kafam corba oldu simdi. Ben hangi telefonu alabilirim?
Iphone istemiyorum, iphone haric en hizli telefonun pesindeyim. Lanet olasi bir iphone kullanmayacagim.

Bataryasi bilmemnesi degil, onceligim dedigim gibi hiz. Telefon basinda zaman kaybetmek istemiyorum.

lg g4 ile sony z3 nasil?
  • stavro  (28.10.15 12:19:04)