[]

29 ekim tatili için yapılacak aktivite

şu 3-4 günlük tatilde ne yapsam netsem, fikri olan var mı.
şehir İstanbul 
Her gün başka bir tenha ve havadar yerde kitap okunabilir.


  • ertalpius  (27.10.15 11:17:03) 
halloween serisi <3


  • [silinmiş]  (27.10.15 11:27:01) 
1. gün adalar. bisiklet, akşama rakı.
2. gün sirkeci,eminönü gülhane sultanahmet beyazıt. beyazıtta nargile, sultanahmette köfte, sultanahmet' çiğdem pastanesinde meyveli pasta, erol taş kahvesinde tavla ve çay.
3. gün hava güzelse eğer yıldız ya da maçka parkı kahvaltı yürüyüş, kitap okuma.
4. gün evde dinlenme.
  • dahili meddah  (27.10.15 11:27:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.