[]

usb bracket veya disket yerine takılacak usb çoklayıcı

merhaba millet, ofisteki bilgisayarlara resimdeki ürünlerden (birinci resimdeki disket yerine takılan aparatın usb 2.0 olanını) almak istiyorum lakin ikinci ürünü hangi siteden sipariş etmek istesem sadece bir tane stoklarında olduğunu söylüyorlar ve ben beş tane almak istiyorum. ikinci ürün ise türkiyede yok galiba. bunları en kolay ve ucuz şekilde nereden alabilirim?

yarışmaya anakradan katılıyorum. teşekkür ederim.


 
aliexpress'e baktınız mı?


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (27.10.15 00:49:41) 
www.ebay.com
usb çoklayıcı değil bir de bu... anakarttaki pinlere takıyorsun boşta varsa. yani var olan ama kullanımda olmayan portları kullanılır hale getiriyor sadece.

  • ucan spagetticanavari  (27.10.15 07:52:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.