[]

Ek gelir elde etmek

Saat 9 akşam 6 çalışıyorum ancak evden çıkış 7.30 eve giriş 19.30.
Biraz çabalayıp araba almam gerek. Bu yüzden aylık 400-500 kazanabileceğim bir ek gelir yöntemi arıyorum. Tavsiyeleri beklerum beyler bayanlaar. 
hafta sonların boş ise geceleri garsonluk yapabilirsin klüplerde neyim... gecelik 70-100 arası veriyorlar. cuma cumartesi geceleri gitsen nereden baksan aylık 500-600 lira kazanırsın.


  • biyik  (26.10.15 19:59:59) 
Cumartesi de 1 e kadar çalısıyorum. Çalışmasam olabilirdi. Teşekkürlerr.


  • six packsiz  (26.10.15 20:01:59) 
website yapabiliyorsan ayda rahat 400-500 kazanirsin tek isle bile.


  • chaotic good  (26.10.15 20:02:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.