Burun estetiği sonrası nefes alamama

arkadaşlar, operasyondan bu yana 52 saat geçti. ne yaparsam yapayım burnum açılmıyor. Normal mi sizce deneyimli arkadaşlar bir şeyler söyleyin kurban olayım ya.

2 kere oldum normal, burnun içi yara bere kabuk olduğu için nefes alamıyorsun, tamponlar ne zaman çıkacak?

  • psyence fiction  (26.10.15 14:51:20)
tampon nasıl? ortası delik silikon tamponlardansa nefes alabiliyor olmalısın. ameliyattan çıkar çıkmaz nefes alabiliyordum ben burnumdan.

  • selci  (26.10.15 15:00:48)
bana hiç tampon takılmadı. çıktığımda nefes alabiliyordum ama sonrasında okyanus suyu falan olsa da nefes alamıyorum.

  • things  (26.10.15 15:02:47)
yara varsa burun içinde normal. kabuk bağlıyor vs. okyanus suyunu aman diyim ihmal etme.

  • selci  (26.10.15 15:03:52)
doktoruna danış dostum. mutlaka danış.

  • selci  (26.10.15 15:06:08)
valla normal degıl eger yara vs yoksa. tampon varsa normalde tampon da yokmus e ne tıkıyor o zaman? sor hemen doktora

  • speranza  (26.10.15 15:11:07)
doktorla konuş canım. ben de problemler yaşadım akışına bıraktım şuan nefes alamıyorum yanlış kaynamış delikler iyice kapanmış ama bi amelyata daha hazır değilim. okyanus usyunu bol kullan o çok faydalı

  • gulsum  (26.10.15 16:27:10)
Herkeste mi aynı sorun var ya. Kimle konuşsam nefes alamıyorum ameliyattan sonra diyo?

  • anarsika  (26.10.15 19:52:25)