[]

kaşları yolmak nedir ya

nerde aptalca bi takıntı var orda ben varım. okuduğum yazıodan dinlediğim bir hastalıktan bile nem kapan ben çocukluktan beri bu kaş yolma işini çözemedim ders çalışırken falan kopuyor bilinçsizce ki açılmış yine sağ kaşım. sol kaş nispeten normal bunun temelli bir çözümü var mıdır

(bkz: Trikotilomani)


 
Bende de saç yolmalı versiyonu var. Psikiyatriste gidin.


  • pike  (26.10.15 12:19:18) 
beni de tırnak koparmaya yazın.


  • rivulet  (26.10.15 12:26:59) 
Saç kas kirpik yolma var bende de. Stres seviyesine bağlı. Kas ve kirpik yolmuyorum uzun süredir ama saç iyice alışkanlık oldu. Epey azalttım yine de. Kendi kendine çözemiyorsan psikiyatriste git.


  • kendi kendine yasayan yavrucak  (26.10.15 13:42:13) 
kadın mısın bilmiyorum ama kaşlarını bir güzellik merkezinde şekillendirirsen belki kıyamazsın koparmaya. "kaşlarım çok güzel oldu koparmayayım yazık" falan diyebilirsin belki. ben de tırnak yerdim kendimi bildim bileli, tırnaklarımı uzatıp manikür yapmaya, nail artla uğraşmaya başladığımdan beri artık kıyamıyorum kemirmeye "o kadar özendim mahvetmeyeyim" diyorum, zamanla da bu huyum epey azaldı. şimdi stresten ölürsem yiyorum o da ayda yılda bir.


  • ambrosia  (26.10.15 14:51:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.