[]

Doktora ve Atılma

Selamlar,

2 aydır doktora öğrencisiyim. Bölümde kayıtla filan ilgilenen asistan atılmanın geri geldiğini ve 2 senede 27 kredi geçemezsem atılacağımı söyledi.

Bu konuda beni aydınlatacak olan birisi var mıdır?

Endişem askerlikle ilgili 2 sene sonunda atılırsam hemen askere çağırılır mıyım? Bu sürede evlilik düşündüğüm için plan yapmam gerekli, daha doğru düzgün prosedürü bilen yok...

 
Atilma geri gelmiş olsa bile kasım 2014 itibariyle öğrenim süreniz sıfırlandı. Yani su an 5 seneniz olmali eğer doktoradaysanız.


  • marido  (26.10.15 11:31:20) 
atılırsan askere çağrılıp çağrılmayacağın yaşınla ve cinsiyetinle alakalı.

2 yılda 27 krediyi geçemezsen atılıp atılmayacağın da nerde doktora yaptığınla alakalı.

yani asl pls aeo.
  • kaledekiyalnizlik  (26.10.15 11:37:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.