[]

su almayan plastik bot aranıyor!

evet 2 kez tchibo'dan plastik bot aldım, birincisi delindi, 2.si su alıyor daha 1 hafta olmadı alalı. uygun diye tercih etmiştim.

max 150 tl'ye kesinlikle alttan su almıcak marka önerinizi istiyorum.


 
170 liraya Keen almistim. 20 lira daha eklersen ucuza bot almis olursun. Ustelik kaliteli.


  • Traveller  (24.10.15 23:46:40) 
bu yaz dekatlon'dan aldığım lastik çizme, bir hafta boyunca diz hizasında çamur ve su ile başetmemi sağladı. tavsiye ederim (20 euro idi fiyatı).

tchibo'dan aldığını geri götür, paranı al, müşteri hizmetler iyi çalışıyor.
  • manuel mandalina  (25.10.15 00:07:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.