[]

Birinin uçağa binip binmediğini öğrenmek mümkün mü?

Merhabalar güzel insanlar!
Pegasus'tan kendi hesabımla birine bilet almıştım. Uçuş bugündü. O kişinin uçuşu kullanıp kullanmadığını öğrenme yolum var mı acaba? Varsa nasıl?

Çok çok teşekkür ederim.

 
Tek yolu içeriden bilgi almak.
Bunu sorgulayabilecek kişi başını yakmamak için riske girmek istemez doğal olarak.

  • cakabo  (24.10.15 23:45:50) 
Var

Amadeustan bilet pnr lari ile kontrol etmek. Onların kodları var. C/i yapınca farklı kod inince farklı kod. Pnr bilirsin aldığın yere gidip öğrenebilirsiniz tabi biletin Pegasus sisteminden değilde Amadeustan sabre ya da Galileo dan kesilmiş olması lazım. Bu da düşük ihtimal.
  • zugas  (25.10.15 00:55:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.