[]

Bayan bot önerisii

Max 250 tlye bir şeyler önerebilir misiniz? Harley ve cat minimum 300 tl.
Bir de bu greyder hakkında ne düşünüyorsunuz? İyi midir? 
urun.n11.com

bence bu modelde (hush puppies diye geçiyo özellikle bu marka olmasına gerek yok) botlara bakabilirsin. ayakkabıcıları gez. aynı modelden çook var 100-150 liraya ama karda falan iyemezsin tabi.
  • like it or not  (24.10.15 22:29:20) 
ben greyder'den çok güzel botlar beğendim ama yorumlar baya kötü. :( her seferinde ağlaya ağlaya geçiyorum ayakkabıların önünden.

beğendiklerimin linkini atayım. (maskulen ayakkabı seviyorum kadında)

www.greyder.com
www.greyder.com
www.greyder.com
www.boyner.com.tr

gerçi bot demişsin, şuna bayıldım. dursun belki bir gün alırım. www.boyner.com.tr

ohoo harley marley yazıyormuş, ben neler attım. asdasdf
  • nice tnetennba  (24.10.15 22:50:32 ~ 22:52:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.