[]

Asker icin telefon

Asker icin telefon ariyorum soyle 1 ay falan kullanirim heralde.
Icinizde askercell icin kullanip sorun yasamadiginiz telefonlar var mi?
Arastirdim ama tabiki net bir aciklama yok hic. Kamera yok, radyo yok peki renkli ekran sorun mu?
Samsung 1205 oneriyorlar bolca

 
renkli ekranda problem yok. kamera radyo olmasin yeter. radyoyu da bilemezler gerci. sadece kamera-internet olmayan herhangi bir telefon iste.


  • bohr atom modeli  (24.10.15 21:58:20) 
Aynen, Samsung e1205. Bir de kulaklık ayarla, gerekirse radyo dinlersin. Yasağı salla, çaktırmadan kimseye göstermeden dinle. Yakalasalar bile bir şey olmaz.


  • yirmisantim  (24.10.15 22:08:04) 
E1205te ekraninda kocaman fmradio amblemi var. Sorun olur mu acaba?


  • logisticsmanager  (25.10.15 23:36:54) 
Olmaz.


  • hicunutmam  (25.10.15 23:39:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.