[]

İngiltere ucak yolculugu su boregi, revani, köfte?

Yardım gençler, İngiltere'ye uçak yolculuğum var, annem su böreği, revani, köfte yapacağım. yanında götür diyor:) Gecen sene İtalya'ya uçarken el bagajımda köfte ve revaniyle gittim sorun çıkmadı. İngiltere için sorun olur mu?
 
uçakta mı yicen bunları? :) köfte kokar bence. kabine alırsan sıkıntı olacağını sanmıyorum ama köfteyi kabından çıkarma. sonuçta yemek veriyolar uçakta.


  • spirit crusher  (24.10.15 14:08:31) 
Yasak.

www.gov.uk
  • crown  (24.10.15 14:11:40) 
revani çok emeksiz bir tatlı, ingilterede sen de yapabilirsin. onun yerine baklava yaptır.

sağlam paketleyip bagaja ver anlaşılmaz.
  • kuzey li  (24.10.15 14:14:20) 
Su boregi ve revanide kurallar baglaminda Ingiltere icin sorun yasamazsin. Diger yandan kofte et icerdiginden teknik olarak yakalanirsan imha edilmek uzere alikonuyor ve uyari veriliyor sana. Heathrow a Turkiyeden ucuyorsan kofte getirmemeni oneririm. Diger sehirler icin sorun yasama ihtimalin cok dusuk.


  • deneme12345  (25.10.15 03:22:12) 
ingiltereye girerken ben sormuşlardı. tütün, et ürünü vs var mı diye. yanımda da kıymalı mantı vardı. mantı var dediydim a kind of pasta dedim geçtim. ama köfte sakat be usta. et ve tütünü soruyorlar özellikle ama açıp bakmadılar dediğim gibi.


  • andy kaufman  (25.10.15 03:30:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.