odaya gelen misafirin 3 kiloluk dambılları görmesi

napayım saklayayım mı bunları

Ben olsam saklardım, 3 kiloluk dambıl nedir. İnsan utanır.

  • angelus  (24.10.15 13:15:31)
3 kilo ne ya pii, sakla sakla utanc verici +1

  • chaotic good  (24.10.15 13:19:40)
niye utanasin ya sanki herkesin dambilla isi olmasi gerek. benim odamda da var hic saklamiom ama eger bunla dalga gecebilecek tiynette biri gelse saklardim gerek yok gerilmeye di mi

  • mula  (24.10.15 13:29:41)
dambıldan utanilir mi ya. saklama ne sakliyosun ben degil gelen kizlar calisiyo bazen de hem havan olur.

  • tetriste cubuk bekleyen adam  (24.10.15 13:40:46)
dostum ne havası gelen kızlar çalışıyor nedir ahahah

kaldır koy bi kenara bu kadar kafana takıldıysa madem, utanılacak bir şey yok ama ortada.

gerçi karşındaki insanın tıynetine bağlı biraz bu ama.
  • Kykeon  (24.10.15 13:56:55)
Kadınsan saklama.

Diğer ihtimali söylemiyorum bak dikkat ettiysen.
  • yirmisantim  (24.10.15 14:06:14)
utanılacak ne var la? balon gibi şişmek isteyen ağır dambılla çalışır kollarını güçlendirmek isteyen hafif dambılla sık çalışır. şurda "3 kilo ne la" diyenler hayatında body buildingle uğraştı mı acaba :)

  • KidLazer  (24.10.15 14:16:53)
babaannemde kireçlenme var diye doktor yazdı de.

edit: adpkasdlşasdadşlasdşlkads random gülemiyorum ben diğer insanlarınki daha güzel duruyor. neyse 3kg neden lan.

kid: 3kg "hafif" klasmanına girmiyor. en hafif ağırlığı iğne vuranlar kaldırır. onlar bile 5kg kaldırır.
  • stevie  (24.10.15 14:28:17 ~ 14:32:10)