[]

bilgisayarın içindeki kablo pervaneye değiyor

ve ses çıkarıyor sallayınca değiyor sadece ben pc nin içini açmayı falan bilmem bir zararı olur mu cihaza yoksa böyle kalsın mı.
 
zamanla o fan o kabloyu koparir ve bir sekilde zarar verir bilgisayara, youtube da falan modelin ismini arat nasil sokulup takildigina dair bir video vardir mutlaka, ac bilgisayari kabloyu saglama al kapat geri


  • baklavasi olmayan erkek  (24.10.15 13:13:21) 
youtube a gerek yok. kasanın arkasında 4 tane vide olacak 2 si sağda 2 si solda. muhtemelen sol taraftaki iki vidayık çıkar altlu üstlü olanlardan. kasanın kapağı açılacak. kabloyu düzgün tuttur bir yere tekrardan kapat kasanın kapağını. muhtemelen fan kablosu sallandı fana çarpıyor. yukjardaki yorumda dendiği gibi o kablo kopacak muhtmeelen o yzüden hemen yap.


  • liriamer  (24.10.15 13:16:04) 
masaüstü ise önce fişi çek.


  • 1adam  (24.10.15 13:29:10) 
poşetli ekmeklerin ucundaki plastik ya da eski modellerde plastik kaplı kalın teller ile demet yapıp derleyip toplayabilirsin.


  • o kadar da degil aga  (24.10.15 13:34:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.