Araç kiralama sorusu

Selamlar,

Ben istiyorum ki, bir araba kiralayayım. Ama kiralama şirketi bana bu arabayı ne zaman nerede istersem verebilsin.

Diyorum ki, mesela Ankara'da aldım aracı, 10 gün bindim. Havaalanında elimdeki aracı teslim edip atladım uçağa İstanbul'a gittim, aynı segmentte aracı hemen alıp devam edeyim. Tren garında teslim edip uçağı atlayıp trene Eskişehir'e geldim, bir de baktım ki aracım hazır.

Farklı farklı şirketlerden kiralamayı kastetmiyorum. Bir kez ödeyip, her seferinde aynı şirketten (mesela kartımı gösterip) araç teslim alabildiğim ve bırakabildiğim bir uygulama yok mu?

Yoksa iş kurmak isteyenlere şahane fikir buldum gençler. Yapın bunu :)

zipcar, yoyo

  • trocero  (23.10.15 14:22:07)
@trocero: Sabiha Gökçen'den uçağa binip Atatürk'te inmediğim sürece bu iki servisi de kullanmak mümkün değil, zira her ikisi de sadece İstanbul'da varlar :)

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (23.10.15 14:31:18)
Garenta v.b. bir çok ilde olan araç firmalarına bakman lazım. Ben yazın garenta'dan a3 kiraladım. Gayet memnundum.

  • amarat  (23.10.15 15:11:36)
@amarat: teşekkürler, ama maalesef böyle bir hizmeti yok.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (23.10.15 16:27:19)
Zaten dediğin gibisi çok zor. Sen ayarlayacaksın,

Garenta'da antalyadan ineceksin, kiralayıp sonra istanbula uçacaksın, sonra istanbulda kiralayacaksın ama bir ilden alıp başka ilde bırakmak zaten çok pahalı oluyor.
  • amarat  (26.10.15 12:51:20)
anladım ki böyle bir hizmet yok. parası olup iş yapmak isteyen abiler, yapın bunu.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (27.10.15 09:04:01)