Youtube'daki Makyaj Kanalları

Bu malum kanallardaki hatunlar hep beyaz tenli hatta casper gibi (bkz: duygu özaslan) ve ben de esmer bir kadın olarak onlardan pek faydalanamıyorum.

Var mıdır takip ettiğiniz/faydalı bulduğunuz esmer bir kadının youtube makyaj kanalı?

Teşekkürler şimdiden ^^

ekleme: Türk olanlardan bahsediyorum. Bir de doğal olsun arada espri falan da yapsın, sıkılırım ben. :)

Easyneon en iyisi bence. Turk derseniz nigar dilmaç var. Biri daha vardi unuttum hatirlarsam yazarim.

  • anneboleyn  (23.10.15 00:12:05)
@anneboleyn nigar dilmaç'a baktım, o da çok esmer değil gibi ya. ben baya karayım. :( yok mu daha koyusu bunların? :D

  • bfm  (23.10.15 00:18:36)
Sunu buldum:

www.youtube.com
  • crown  (23.10.15 00:20:43)
Diğerini de hatirladim, güzellik evi. Bu daha esmer sanki?

  • anneboleyn  (23.10.15 00:21:21)
@crown naptın yahu o kadar da değil haha.

nigar dilmaç'ın başka bi videosunda aradığım kıvamı yakaladım aslında: www.youtube.com

ama kızdan pek elektrik alamadım sanırım. :/
  • bfm  (23.10.15 00:23:58)
@anneboleyn bu sonuncusu ten olarak uyuyor ama bu sefer de dudağı çok büyük; şimdi bütün videoları ruj üzerine dönüyodur kesin.

dudağı küçük ve teni esmer başka var mı? :D
  • bfm  (23.10.15 00:26:27 ~ 00:27:10)
Ahahah valla aklima gelen son esmeri yazayim, hic de sevmem aslinda ama, makeupbreanna. Ama guzellik evi isine yarayabilir çünkü "sirf beyaz tenlilerin video cekmesine tepki olarak kanal actim" falan diyordu.

Ay nasil unuttum, en en en sevdigim makyajmidedin var, cok esmer degil ama. Bayiliyorum bu kiza.
  • anneboleyn  (23.10.15 00:28:42)
easyNeon +1 Öbür kanallar gibi 7 dakika konuşup 1 dakikada her şeyi halledip "Burada yapılmışı var. :)))" gibi takılmıyor. Takip etsem bunu takip ederdim sadece. Türklerde de güzel şeyler yapanlar var evet de, hani belirli bir seviyede kalabilmişler sadece.

Aynen yalnız o beyaz konusundan ben de çok şikayetçiyim. Ne kadar makyajcı varsa hepsi beyaz. Hepsi bulabileceği en parlak tonlarda ruj sürüyor. Hepsi tenini daha da beyazlaştırıyor.

Edit: Yalnız fark eden olmadıysa duyuru numarası çok kıyak.
  • gunde 3 litre kola icen adam  (23.10.15 00:39:55 ~ 00:45:08)
Gökçeslife var, bir de Ayşe Çakar, gerçi onun tarzı biraz itici gelebilir. Gökçe'ye bak ama.

  • elikası  (23.10.15 00:42:59)
@elikasi Gökçe de yoldan geçen yurdum kızı makyajı yapıyo ya :/

normal, doğal makyajlı olsun. yeri gelsin ekstrem şeyler yapsın, cesaretli de olsun.. çok şey mi istiyorum? :D
  • bfm  (23.10.15 00:55:08 ~ 00:57:18)
@bfm o kadar kötü değil ya, ben eğlencesine izliyorum Gökçe'yi. Denizshares var bak, o da esmer. Ben en mantıklı yorumları SebiBebi ve Görkem Karman'dan alıyorum ama ikisi de beyaz tenli işte.

  • elikası  (23.10.15 10:12:14)