[]

Steam hediye expansion

Arkadaşıma hediye olarak steam de bir oyunun expansionını almak istiyorum. Oyun euro truck simulator ve ben bu oyunun iskandinavya expansionını alıp hediye etmek istiyorum. Arkadaşımın Steam üyelik adını kullanarak böyle bir hediye almam mümkün mü? Teşekkürler.
 
oyunu alirken "hediye olarak al" diyorsun, sonra arkadas listenden arkadasini secip gonderiyorsun.


  • chaotic good  (22.10.15 22:30:09) 
mümkün panpa olmadı steam hesabının kayıtlı olduğu mail adresine yollayabilirsin oradan aktif eder


  • patr  (22.10.15 23:57:26) 
oyunu secip satin al'a bastigin an sonraki ekranda sorar kendine mi aliyorsun baskasina mi diye.
bu arada ay sonunda yuksek ihtimal hallowen indirimi olucak onu bekleyebilirsin, yilbasinda da oluyordu sanirim

  • jedilance  (23.10.15 00:23:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.