[]

matkapla fayans delmek

selam. duvara monte haldeki fayansa vida için iki delik açmam gerekiyor, fayansı kırmadan nasıl yaparım?
 
derzden deleceksin. illa fayansa yapacaksan darbesiz matkapla full devirde hizli girmen gerek.


  • alperz  (22.10.15 21:34:18) 
darbeli matkapta işin ustalığı çok yavaş devirde azar azar delerek matkap ucuna yol vermekte(derz birleşim noktaları daha rahat delinir) devamında da düşük devirde yavaşça delmekte, yüksek devirde birden abanırsan fayanslar direkt çatlar.


  • sealth  (22.10.15 21:35:33 ~ 21:37:08) 
bu önerilere ek olarak fayans için matkap uçları var onuda almanı öneririm.


  • nyist_  (22.10.15 21:39:02) 
Fayansi kirma riskine girmektense derzi delmelisin bence.


  • floydian  (22.10.15 21:43:51) 
deldiğin yere de dikkat etmelisin. kablo hattına ya da su borusuna gelmesin.


  • cevizlikarpuz  (22.10.15 23:05:03) 
kablo hattına dikkat +1
fayansa cambant (koli bandı) yapıştırıp sonra arkadaşların dediği gibi delsen sırça atmasını engeller gibi geliyor.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (22.10.15 23:23:13) 
küçük bir çiviyle çekiçle önce küçücük bi çıtlat, hafif bir çukur açtıktan sonra matkapla delersen, matkabın ucunu kaydırmazsın.


  • physcos physcos  (22.10.15 23:24:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.