Karasinegi ne yapalim?

(Oldukca ciddi bir soru bu, dalga gecmeyin lutfen)

Kanatlarindan biri kirilmis bir karasinek var elimizde, ne yapalim biz bu hayvani simdi?

Besleyebilir miyiz, nasil yapicaz? Olmesin garibim.

Komik misin coyote? Benim hatam ve ihmalim yuzumden bir hayvan zarar gordu ve bir cozum ariyorum burada.

  • mutevazi  (22.10.15 20:09:39)
veterinere götürün gereken ne varsa yapar.

  • diffarensiyel  (22.10.15 20:13:34)
Kardes yuru git o zaman? Her gordugun duyuruya cevap vermek zorunda misin?

  • mutevazi  (22.10.15 20:13:48)
sinek tedavisi yapılmıyor bildiğim kadarıyla. başka bir hayvan acılarına son versin, doğal ekosistem içerisinde.

  • ertalpius  (22.10.15 20:26:10)
112 acili arayın

  • i ve been mistreated  (22.10.15 21:07:26)
siz doğaya bırakın. seçilim gerekeni yapacak.

  • icim urperiyor  (22.10.15 21:20:08)
örümcek ağına atın. örümcek yararlansın bari.

  • aslil  (22.10.15 21:52:55)
uçamayacağına göre besleyeceksiniz?

veteriner ne yapacak, kanat mı takacak hayvana. sineklerde rejenerasyon da olmadığına göre ya besleyeceksiniz, ya doğaya bırakacaksınız.
  • godoşu beklerken  (22.10.15 22:01:59)
yaşam hakkına insan, hayvan, böcek, ağaç, bitki ayırt etmeksizin her canlı sahiptir. böyle düşünmüyorsanız da böyle düşünen insanlara sataşmayı bırakın!

@mutevazi muhtemelen uçamayacak, kanadı yenilenmeyecek. kavanoz gibi bir şeye koyup, kapağı açık, beslenebileceği bir şeyler de koyarsan devam edebileceği kadar yaşar.
  • madarch  (22.10.15 22:32:52)