En hızlı adrese teslim kargo hangisi

Şb

Kargo şirketleri şubeye göre değişiyor. O yüzden hemen hemen hepsi aynı bence. Önemli olan şube.

  • arockm  (22.10.15 15:54:00)
adrese teslim ise UPS ile hiç sorun yaşamadım.

  • polifonik osuruk  (22.10.15 15:59:08)
ups

  • dieselsingle2  (22.10.15 16:01:08)
ups ve aras ile inanılmaz problem yaşadım. ups gayriciddi davranıyor. hiçbir muhatap yok karşınızda. mng en iyisi ama şubeye göre hep değişiklik gösteriyor.

  • gulsum  (22.10.15 16:01:33)
aras kargonun günaydın hizmeti olan yerlere ertesi gün ulaşıyor saat 10:00'a kadar. uçak kargo hizmetide var.

  • 1917  (22.10.15 16:01:53)
cevabım alakasız olabilir ancak, ev yerinde iş yerine göndertin kargoyu, çünkü kargo şirketleri işyerlerine teslimat yaparken daha hassas davranıyor diye düşünüyorum.

  • innerbliss  (22.10.15 16:04:08)
eski usül otobüse ver karşı taraf muavinden alsın. daha hızlısını görmedim.
firma bazında sorarsan hepsi aynı...

  • kuzey li  (22.10.15 16:06:24)
bugüne kadar gördüğüm en hızlı ve en düzgün çalışan şirket yurtiçi kargo.

yurtiçi kargo ile ilgili yapılan en büyük şikayet adrese gelmediği halde geldik bulamadık demesi. evet ev adresi kullanıyorsanız böyle bir çakallık yaptıkları doğru, ben işyeri adresi verdiğim için "ehehe geldik bulamadık" diye uyduramayacakları için illa ki geliyorlar. çoğunlukla da bu civarın kargoları evrak, mal gibi ciddi teslimatlar olduğu için sallanmak işlerine gelmiyor.

eğer mümkünse işyeri adresi kullanarak yurtiçi kargo diyorum.

mng de ikinci alternatif olabilir.
  • kibritsuyu  (22.10.15 16:19:30 ~ 16:21:41)
aras iyiydi, son kargomda bozdular. öyle böyle değil hem de. bi daha kullanmayı düşünmüyorum.

  • icim urperiyor  (22.10.15 17:56:47)